ПРО ЛІГУ – NPLU. National Paintball League of Ukraine
Національна Пейнтбольная Ліга України, NPLU - організація, що є складовою частиною українського пейнтболу, метою якої є створення в Україні потужної централізованої пейнтбольної ліги з різними ігровими форматами шляхом об'єднання кількох турнірних серій.

NPLU була створена в лютому 2018 року по ініціативі Президента Асоціації "Світ пейнтболу" Сергія Дмитрука, який також є Президентом Ліги. У період з 2017 і по теперішній час, Сергій Дмитрук виконує обов'язки віце-президента Федерації пейнтболу України (ФПУ).

Всі спортивні заходи NPLU проводяться під егідою ФПУ з метою розвитку пейнтболу в Україні, формування і підготовки українських спортивних пейнтбольних команд для участі в національних і міжнародних змаганнях.

На даний момент НПЛУ є впізнаваним брендом серед учасників пейнтбольної спільноти України.

Завдяки використанню сучасних інструментів маркетингу Ліга зібрала в короткі терміни необхідну кількість учасників і продовжує рости.

На початку спортивного сезону 2019 організатори NPLU домоглися поставленої первісної мети - Федерація пейнтболу України ФПУ делегувала НПЛУ права на проведення таких статусних заходів як Відкритий Кубок України і Чемпіонат України.

У найближчому майбутньому в планах Ліги стати афілійованої лігою однієї з найбільших світових пейнтбольних ліг NXL (National Xball League). У даній лізі тільки в Європі бере участь близько 96 команд з 28 країн ЄС. А одна з провідних команд НПЛУ - Kievxpress, вже кілька років поспіль значиться в призерах Першого Дивізіону Європейської серії.